Grawer - rzemiosło artystyczne
Mnich Original
ordinem

ordinem

Moje prace to indywidualne zamówienia oparte na preferencjach Klientów, oczekujących wyjątkowości i niepowtarzalności

Złóż zapytanie o usługę


Do swoich prac dołączam certyfikat w formie grafiki w tuszu, lub atramencie, rysowane tradycyjną stalówką, czasem małym pędzelkiem. Stanowi to element projektu, który przekazuję Klientowi. Zarówno sama grafika jak i praca grawerska wykonane ręcznie w pracowni Mnich Original stanowią komplet.  Jeżeli praca wykonana jest z metalu szlachetnego, to fakt ten jest potwierdzany poprzez nabicie na pracy mojego imiennika, oraz próby bitej w Urzędzie Probierczym, zgodnie z obowiązującym w Polsce prawem.

Często zdarza się, że zamówienie to prezent. Takie prace prezentuję na swoich profilach dopiero po fakcie wręczenia.  Jeżeli praca zawiera dedykację imienną, to pozostawiam je w prezentacji na zdjęciu ukrytą, chyba, że zamawiający wyraźnie udzieli zgody na pokazanie wszystkich detali.

Do każdej pracy dołączam paragon fiskalny. Jeżeli jest życzenie ze strony Klienta mogę wystawić zamiennie również fakturę VAT, a dla Klientów spoza Polski fakturę VAT UE. Proces przystąpienia do pracy przedstawiłem w zakładce Pro Publico Bono, ze względu na fakt, iż małą część wynagrodzenia przeznaczam na wskazane Fundacje i Stowarzyszenia. Zasadę tę stosuję w projektach dla Klientów z Polski. W odniesieniu do zamówień spoza Polski kwotę tę przekazuję bezpośrednio ze swojego konta, by ułatwić rozliczenia tym, którzy realizują przelewy międzynarodowe.

Pieczęć Mnich Original, potwierdzenie autentyczności rękodzieła
Gwarancja autentyczności rękodzieła

Część prac, które wykonuję dla własnej przyjemności można kupić poprzez mój sklep internetowy na portalu Etsy –  Mnich Original Sklep Etsy